Волинськими шляхами Шевченка

Похмурої дощової осені 1846 року випала Тарасові Шевченку мандрівка на Волинь та Поділля. Після закінчення Академії мистецтв він був вільним художником і працював на Україні в Археографічній комісії. Разом з однодумцями опікувався збереженням пам’яток старовини, реліквій, записував унікальні зразки народної творчості. Від комісії одержав доручення здійснити подорож на захід України, до Почаївського монастиря і ряду міст Волині.
Про перебування Шевченка на Рівненщині розповідала учням ЗОШ№22 старший науковий співробітник краєзнавчого музею Гарбарук Ольга Петрівна 6 березня під час виїзної екскурсії «Волинськими шляхами Шевченка». Учні дізналися про маловідомі факти відвідування поетом Корця, Острога, Берестечка, Дубна, Кременця та інших міст.

Запис опубліковано в розділі Учнівський комітет. Bookmark the permalink.