Волонтерський рух у нашій школі

Учні 8-Б класу ЗОШ№22 (класний керівник Тищук Ірина Володимирівна) — це математики, ерудити, спортсмени, але це ще і волонтери – діти, які по своїй волі, за згодою, а не з примусу беруть активну участь в організації акцій, пов’язаних з милосердям та благодійністю. Наші юні волонтери характеризуються порядністю, уважністю, відповідальністю, відвертістю. З початком повномасштабного вторгнення росії в Україну учні з завзяттям взялися плести маскувальні сітки для військових. Після завершення уроків вони дружно поспішають до роботи, несучи з собою клаптики тканини, якої завжди потрібно дуже багато для виготовлення сіток.