Вікторина «Мовознавці»

8 грудня у ЗОШ№22 відбулася вікторина, присвячена українській мові та літературі «Мовознавці», у якій змагалися учні 10- Б та 11-Б класів. Змагання пройшли під девізом:
«Хто любить, знає рідну мову, тому вона всміхнеться.
Солодке слово «перемога» нелегко всім дається.
Хто літературу й мову шанує свою, хай той переможе в бою!»
Учні мали змогу показати свої: знання, уміння, навички, ерудицію та кмітливість. Змагання складалися з восьми турів: «Словникар», «Знавці приказок та прислів’їв», «Мовне асорті», «Знавці фразеологізмів», «Головоломка», «Відгадайко», «Що? Де? Коли?». На завершення заходу увазі глядачів була запропонована «німа поезія» Юрія Іздрика «Молитва».
Наше свято – це поетична передмова до досконалого вивчення рідної мови. Вивчати її, удосконалювати свої знання, збагачувати словниковий запас під час читання і спілкування, досконало володіти нею – обов’язок кожного справжнього українця.

Запис опубліковано в розділі Конкурси. Bookmark the permalink.