Вітаємо переможців

з 15 по 17 березня 2021 року Рівненським міським центром творчості учнівської молоді було проведено міський заочний конкурс фоторобіт «Моя Україно!» серед учнів закладів освіти Рівненської міської територіальної громади. Конкурс відбувався у 10 номінаціях у двох вікових категоріях.
На підставі рішення журі перемогу у командному заліку учні ЗОШ№22 здобули ІІІ місце.
Учнівський комітет «ТЕМП» вітає переможців:
Жеребчук Марію, ученицю 11-А класу — І місце у номінації «Побутові або жанрові фото» (старша вікова категорія) та ІІ місце у номінації «Флора і фауна».
Сасько Валерію, ученицю 7-Б класу – ІІ та ІІІ місце у номінації «Портрет».
Зуб Катерину, ученицю 7-Б класу — ІІ місце у номінації «Пейзаж» (молодша вікова категорія), ІІІ місце у номінації «Архітектура» та ІІІ місце у номінації «Флора і фауна».
Бажаємо подальших успіхів і нових перемог!

Запис опубліковано в розділі Учнівський комітет. Bookmark the permalink.