В український рідний край іде святий Миколай

19 грудня у ЗОШ №22 відбулася зустріч з мріями та подарунками — вихованці театрального гуртка підліткового клубу «Фантазія» влаштували свято для учнів та батьків «В український рідний край іде святий Миколай». Все відбувалося досить серйозно: був тут і справжній суддя, і обвинувач, і захисник. Поважні судді прийняли рішення і надалі дарувати дітям подарунки до свята Миколая. Діти з радістю приймали гостинці від Миколая та заряджалися святковим настроєм на цілий рік. Маленькі актори переконливо довели глядачам, що чудеса бувають, і потрібно робити добрі вчинки, проявляти любов і турботу до ближніх.

Запис опубліковано в розділі Інформація для всіх, Новини. Bookmark the permalink.