Герої не вмирають

19 лютого 2021 року у 7-В класі (класний керівник Тищук І.В.) ЗОШ№22 відбувся урок пам’яті «Герої не вмирають». Мета уроку: ушанування відваги, сили духу й жертовності громадян, учасників Революції Гідності, увічнення пам’яті Героїв Небесної Сотні; збереження пам’яті про тих, хто віддав своє життя на Майдані, захищаючи ідеали демократії, відстоюючи права і свободи людини, європейське майбутнє України.
Учні зворушливо пригадували події, що відбувалися на майдані Незалежності 18-20 лютого 2014 року, заспівали пісні, які лунали під час Революції Гідності, створили «Алею ангелів». З хвилюванням діти обговорювали військові події, які відбуваються на Сході України, учасниками яких були батьки учнів класу.
Небесна Сотня»…Юнаки, батьки…
Їх імена мені ніколи не забути –
Вони ж за мене полягли,