Грамотність – запорука успіху людини

8 вересня 2021 року у ЗОШ№22 традиційно відзначили Міжнародний день грамотності — символ досягнень усього людства. Це свято офіційно відзначається Організацією Об’єднаних Націй з 1966 року на честь тих, хто дав людству писемність, і всіх, хто навчає дітей і молодь, розповсюджує грамотність.
З метою розширення знань учнів про багатство мов, формування розуміння того, що мова – скарб кожного народу, розвитку комунікативної компетентності учнів, виховування у підростаючих громадян України почуття патріотизму у школі відбувся цикл заходів: уроки грамотності «Національний скарб – знання», уроки-мандрівки «Мандруємо країною слів», конкурс малюнків «Пиши і вимовляй правильно», навчальні диктанти «Нас єднає Мова». Також у шкільній бібліотеці був оформлений тематичний куточок «Грамотність – запорука успіху».