День Гідності і Свободи

21 листопада учні ЗОШ№22 вшанували патріотизм та мужність громадян, які восени 2004-го і восени-взимку 2014 року захистили національні інтереси української держави та її європейський вибір. На честь початку двох знаменних і доленосних подій у новітній українській історії: Помаранчевої революції 2004 року та Революції гідності 2013 року в школі були проведені виховні години «День Гідності і Свободи». Для учнів 10-х класів вчителем історії Попружук Н.В. був проведений урок історичної пам’яті «Україна – територія Гідності та Свободи». У 8-В класі (класний керівник Андрущик В.І.) відбулася виховна година «Держава наша є і вічно і вічно буде», 6-В клас (класний керівник Тищук І.В.) здійснив заочну подорож «Вулицями майдану Незалежності». Своє бачення теми «Гдність і свобода» учні виразили у плакатах.
Ми пам’ятаємо тих, хто віддав життя заради вільної України!