День найкращого настрою

Не лише розвагами займаються вихованці табору «Морква», що при ЗОШ№22. 30 травня вони відвідали пожежну частину щоб ознайомитися з правилами пожежної безпеки, розширити уявлення про роботу пожежників, про способи гасіння пожеж та транспорт спеціального призначення. Найбільше учням запам’яталися техніка та обладнання. Школярі фотографувались поруч з технікою та мали змогу роздивитись костюми, в яких працюють пожежні. Під час зустрічі Холохолова Л.П. звернула увагу учнів на причини виникнення пожеж та їх запобігання.
Повернувшись до табору учні проявляли свої музичні таланти і артистичні здібності. Весело співали і отримували задоволення від творчості. І наша весела «Морква»стала співучою.

Начальник табору О.В. Сліпченко