Досліджуємо, чому бувають нещасні випадки на дорозі?

У ЗОШ№22 вже традиційним стало проведення у вересні місячника безпеки руху та попередження дитячого травматизму «Безпека руху – запорука життя». Його мета: попереджувати дитячий травматизм, виховувати культуру поведінки на дорозі, прищеплювати дітям повагу до себе та до інших учасників дорожнього руху, бути уважними на дорогах, берегти своє життя та здоров’я.
Цілий місяць з учнями проводилися виховні години, бесіди, тематичні уроки, різноманітні конкурси, вікторини з правил дорожнього руху.
А на завершення місячника для учнів 5-6 класів була проведена виховна справа — гра-практикум, спрямована на розуміння і засвоєння правил дорожнього руху «Досліджуємо, чому бувають нещасні випадки на дорозі?». Учні у формі гри вчилися користуватися правилами дорожнього руху, навчилися розрізняти дорожні знаки. Щоб формувати в учнів звичку не порушувати правила вуличного руху була проведена гра-інформація «Знати, щоб жити».