Зимова казка зі святим Миколаєм

18 грудня 2020 року учні 1-2-х класів ЗОШ№22 разом із вихованцями гуртка «Театрального мистецтва» вирушили у мандрівку, щоб зустріти Святого Миколая. Довелося здолати багато перешкод на своєму шляху. То місяць, який освітлює дорогу, вкрадуть підступні чортики, то Снігова Королева замете дорогу, то злий Шаман Сірко начаклує, щоб Святий Миколай не зміг зустрітися з дітками і не подарував їм подарунки. Але добро завжди перемагає зло, і наша казочка мала щасливий фінал. Святий Миколай дав настанови дітям бути чемними, ввічливими, старанними у навчанні, і побажав добра, радості, удачі і, обов’язково, приємних сюрпризів.
На завершення вистави учні дзвінко та весело співали пісні про Миколая, танцювали і пограли у гру «Ялинка-чарівниця».
Вітаємо усіх зі святом щедрих дарунків та радості.