Зустріч у мовознавчому кафе «Словечко»

18 лютого учнів 6-х класів ЗОШ№22 члени учнівського самоврядування радо запросили у мовознавче кафе «Словечко». З нагоди відзначення Міжнародного Дня рідної мови в меню лише святкові страви: «Фразеологічний коктейль», «Ерудит», гаряча страва «Смакота в горнятках». Три команди: «Лінгвісти», «Мовознавці» та «Українські солов’ї» із задоволенням «смакували» кожну страву – доповнювали фразеологізми та тлумачили їх, редагували словосполучення, знаходили зайві слова у синонімічному ряді та інше. А подарунком для всіх була страва від шеф-кухаря Антоніни Тимощук – пісня «Гімн українській мові».