Зустріч із експертами-криміналістами

8 вересня судові експерти Рівненського науково-дослідного експертно-криміналістичного центру МВС України зустрілися з учнями 10-11 класів ЗОШ№22. Робота криміналістів, яку раніше школярі могли бачити лише з екранів телевізорів, неймовірно зацікавила їх. Гості продемонстрували учням криміналістичну валізу, зразки найбільш популярних боєприпасів, холодної зброї, а також розповіли про наслідки необережного поводження з вибухонебезпечними пристроями. Найбільше дітям сподобалася розповідь про дактилоскопічні дослідження, вони, навіть, змогли зробити відбитки пальців, як справжні професіонали-криміналісти.