Кривава ціна українського хліба

26 та 27 листопада у ЗОШ№22 учні 9-10 класів доторкнулися душею до жахливих сторінок історії України – голодомору. Дзвоном скорботи відгукнулися серця дітей на перегляд відео «Що таке Голодомор» Музею Голодомору. Дякуючи чудовій грі юних гуртківців — театралів, які підготували виставу за п’єсою Надії Марчук «Калина і песиголовці», передався той біль, той сум і безмежний трагізм геноциду радянської влади проти українського народу.
Усіх неоплаканих та невідспіваних, похованих без труни і молитви присутні вшанували запаленими свічками та хвилиною мовчання.

Запис опубліковано в розділі Інформація для всіх, Новини. Bookmark the permalink.