Моя майбутня професія

15 листопада 2018 року відбулася зустріч учнів 11-Б класу ЗОШ№22 з керівництвом Рівненського інституту Київського університету права Національної академії наук України. Директор РІКУЛНАН України Якимчук Володимир Леонович розповів майбутнім абітурієнтам про цей державний навчальний заклад, який здійснює підготовку висококваліфікованих юристів для державних і правоохоронних органів, виконавчої влади, судових та правоохоронних органів, органів прокуратури, нотаріату, адвокатури, державної митної та податкової служби, охорони прав споживача, авторських прав, будівельного бізнесу, сфери ринкової економіки, наукової діяльності та ін. за спеціальністю «Правознавство» на базі повної загальної середньої освіти та освітньо-кваліфікаційного рівня «Молодший спеціаліст», а також «спеціаліст» (нефахові спеціальності).
У структурі інституту успішно діють три кафедри: загальнотеоретичних правових дисциплін, спеціальних юридичних дисциплін та гуманітарних дисциплін.
Завідувач кафедри гуманітарних дисциплін Стефанія Ярославівна Українець зазначила, що в інституті панує доброзичлива атмосфера, студенти мають можливість прослухати безліч майстер-класів авторитетних вчених України, Італії , Німеччини, Франції, Польщі, Угорщини, США, Великобританії тощо.
Школярі мали можливість поспілкуватися зі студентами вузу, побачити аудиторії, бібліотеку, залу судових засідань, комп’ютерний клас, студентську капличку. Були приємно вражені, коли побачили міні-артгалерею, у якій експонуються виставки художніх робіт та вироби ковальського мистецтва.
Батьки, учні 11-Б класу щиро вдячні керівництву вузу.

Класний керівник 11-Б класу Росовська О.М.

Запис опубліковано в розділі Інформація для всіх, Новини. Bookmark the permalink.