Небесна сотня на варті

На шляху боротьби за незалежність, український народ завжди приносив у жертву своїх найкращих синів і дочок. Останніми у цьому довгому списку стали герої Небесної сотні та воїни АТО. Для того, щоб у глибокій скорботі схилити голови перед світлою пам’яттю людей, які віддали життя за гідне майбутнє України, в актовій залі ЗОШ№22 20 лютого зібралися учні 8-11 класів ЗОШ№22 на вечір-реквієм «Небесна сотня на варті», підготовлений комісією культури та відпочинку учнівського комітету «ТЕМП». Учні з болем згадували найтрагічніші дні Революції Гідності, переглянули відеоролики тих кривавих подій, у своїх віршах і молитвах просили Бога, щоб він дав нам силу та волю, мудрість і наснагу для зміцнення власної держави на власній землі. Не залишила нікого байдужими пісня нашої землячки Христини Панасюк «Білі лебеді» у виконанні Марії Жеребчук та Владислава Гнівошевського. Щиро і натхненно прозвучала «Молитва за Україну» у виконанні учениці 9-Б класу Романенко Олександри та пісня «Ми ніколи не зрічемося», яку виконали учні 9-А класу — Стасюк Марія, Кравченко Юлія та Шевчук Назар.
Героям Майдану які впали за світле майбутнє України та всім солдатам, які загинули в антитерористичній операції, захищаючи нас, і які назавжди в нашій пам’яті залишаться героями, учасники вечора присвятили хвилину мовчання.
Ми пам’ятаємо, що герої Небесної сотні віддали нам найдорожче – своє життя.

Голова учнівського комітету В.Ступницький

Запис опубліковано в розділі Учнівський комітет. Bookmark the permalink.