Пасіка загадок та сюрпризів у таборі «Веселий вулик»

15 червня «бджілки» «Веселого вулика», дружним роєм поринули на Лебединку: помилувалися кованими скульптурами, квітучою природою, лебединими та качиними «танцями» на воді.
А потім заполонили подвір’я та зали краєзнавчого музею. Веселі, кмітливі, допитливі, енергійні, непосидючі, балакучі та невгамовні вихованці табору разом із цікавими екскурсоводами намагалися розгадати загадки різних періодів нашої історії, природи рідного краю, дізналися про свята та звичаї нашого народу та історію книгодрукування. Дітей дуже зацікавила техніка, яка розміщена на подвір’ї музею.
Сюрприз чекав на творчих бджілок у Палаці культури, де вони мали змогу познайомитися з роботами вихованців підліткових клубів. Після повернення до табору на дітей чекали спортивні забави та сюрпризи.

Запис опубліковано в розділі Табір. Bookmark the permalink.