Писанковий сад

Великдень — найсвітліше та найшановніше, після Різдва, християнське свято у році. З нетерпінням і трепетом люди чекають його, щоб поласувати традиційною випічкою, прикрасити пасхальні яйця і почути довгоочікуване «Христос Воскрес!».
Незважаючи на те, що святкування Великодня цього року відбувається в умовах пандемії та карантинних заходів, на майдані Незалежності нашого міста «розквітнув» Писанковий сад — традиційна щорічна виставка гігантських писанок, виготовлених з пінопласту. В експозиції – 25 великих пасхальних яєць, кожне з яких є авторським та розмальованим за мотивами картин знаної української художниці Марії Примаченко. Для великих писанок зроблені спеціальні елегантні металеві підставки.
Адміністрація школи та учнівський комітет «ТЕМП» дякує вчителю образотворчого мистецтва ЗОШ№22 Глущенко Юлії Дмитрівні за казкову «Птаху щастя», яка на Великдень прикрасила майдан Незалежності.

Запис опубліковано в розділі Інформація для всіх, Новини. Bookmark the permalink.