Писанковий сад

Напередодні Великодня у центрі Рівного — на алеї кованих скульптур — з’явився «Писанковий сад» із 25 декорованих в автентичному українському стилі яєць. Кількість писанок обрана не випадково. Адже цьогоріч Україна святкуватиме 25 річницю своєї незалежності, тому й вирішили до Великодня створити 25 писанок.
Самі яйця виготовлені з пресованого пінопласту. Кожна із писанок – заввишки півтора метра. Встановлені вони на пеньках. Їх розмальовували школярі разом із вчителями. Першу писанку створили у художній школі. Також там провели майстер-клас. Потім заготовки передали у школи міста. Їх декорували упродовж трьох тижнів. Учні та вчителі ЗОШ№22 також взяли участь у декоруванні писанки.
Такий «Писанковий сад» у Рівному створили вперше. Помилуватися ним можна буде до середини травня.

Запис опубліковано в розділі Учнівський комітет. Bookmark the permalink.