Право на мир

23 вересня учні, батьки, вчителі та адміністрація ЗОШ №22 взяли участь у акції, приуроченій Міжнародному дню миру, «Голуб миру», яка проходила під гаслом «Право на мир». Учасники заходу на паперових голубах писали, що для них означає слово «мир» та висловлювали свої побажання миру, добра, любові і злагоди. А потім голубів розміщували на, виготовленій власноруч, карті України. На знак участі в акції члени учкому кріпили на одяг учасників невеличких паперових голубів.
Охочих висловитися виявилося чимало, всі бажання стосувалися одного – миру в Україні і у світі. Дай нам, Боже, жити вільним життям. Дай кращу долю нашому народу. Дай нам єдність, мир і спокій.

Запис опубліковано в розділі Інформація для всіх, Новини, Учнівський комітет. Bookmark the permalink.