Пригоди в країні чарівних слів

9 листопада у ЗОШ№22 три команди учнів 8-Б класу весело, азартно та завзято змагалися за звання кращого знавця української мови. Члени комісії культури та відпочинку, з нагоди Дня української писемності та мови, підготували для них мовно-літературний вояж «Пригоди у країні чарівних слів». Під час захоплюючої мандрівки із зупинками на станціях «Морфологічні заморочки», «Дивись у корінь», «Диво-прикметник», «Загадкові нотки», «Мовний атракціон», «Поетична хвилинка» учасники заходу пригадали і морфологію, і орфографію, фразеологізми та слова-анаграми, розгадали мовні загадки та кросворди, ознайомилися з розвитком слов’янської писемності та постатями, які відіграли важливу роль у становленні української мови.
У запеклій боротьбі перемогу здобула команда «Дивослово». Вітаємо переможців!

Запис опубліковано в розділі Інформація для всіх, Новини, Учнівський комітет. Bookmark the permalink.