Розумники й розумниці знають мову вулиці

22 жовтня у ЗОШ№22 для учнів 3-4-х класів було проведене свято «Розумники й розумниці знають мову вулиці».
Безпека на дорогах сьогодні – одна з найактуальніших проблем, статистика ДТП вражає, і досить часто жертвами аварійних ситуацій на дорогах стають діти. З метою профілактики дорожньо-транспортних пригод, закріплення знань учнів про дорожній рух і правила безпечної поведінки на вулицях вихованці шкільного гуртка театрального мистецтва (керівник О.М.Горпинюк) презентували глядачам виставу «Щоб не трапилось біди – правил дорожніх дотримуйся ти», де на прикладі Гави та Горобця показали дітям, як потрібно поводитись на вулиці, щоб не трапилось біди.
А члени комісії охорони здоров’я та спорту підготували кросворди, загадки та ребуси, щоб перевірити знання учнів про правила поведінки водіїв та пішоходів. Три команди «Водії», «Пішоходи» та «Інспектори руху» активно виконували запропоновані завдання і показали що в достатній мірі знають Правила дорожнього руху, володіють навичками поведінки на вулиці, вміють розпізнавати дорожні знаки.