Свято наближається.

Новий рік — найбільш довгоочікуване свято. У ЗОШ №22 впродовж усього тижня перед різдвяними канікулами панувала передноворічна святкова атмосфера. Для учнів 1-2 класів актори театру музичної казки «Диво» підготували шоу-програму, в якій дітей розважали улюблені герої мультфільмів Фіксики, а святий Миколай приніс подарунки.
Учні 3-6 класів отримали задоволення від розважальної програми та вистави «Золоте курча» у Рівненському академічному українському музично-драматичному театрі.
Учні 5-6 класів, які взяли участь у новорічній дискотеці «XMAS KIDS DISCO» отримали неабияку радість та позитивні емоції від запальних танців, світлового шоу та новорічних конкурсів.
Та найгарячіше було 28 грудня на дискотеці для учнів 7-11 класів. Цікава програма підняла настрій не тільки учням, а й присутнім учителям, які, теж показали танцювальний майстер-клас.

Запис опубліковано в розділі Учнівський комітет. Bookmark the permalink.