Тепло сердець – солдатам України

Вперше українці відзначили День захисника України 14 жовтня 2014 року під гаслом — «Сила нескорених». З метою вшанування мужності й героїзму захисників незалежності і територіальної цілісності України, військових традицій та перемог українського народу у ЗОШ№22 відбулася загальношкільна патріотична акція-побажання «Тепло сердець – солдатам України». У своїх вітальних листівках діти висловлювали слова вдячності українським бійцям, які відстоюють суверенітет нашої держави на сході України, оберігають наш мир і спокій. Листівки відзначалися різноманітними формами, розмірами, оригінальністю оздоблення, але основне посилання, яке відобразили учні у своїх листівках – побажання миру. Найбільш творчо підійшли до виконання робіт учні 1-В, 2-А, 2-Б, 7-А, 9-А та 9-В класів.