Українці чи україночки

21 лютого у ЗОШ№22 учні 6-х класів зібралися в актовій залі, щоб в інтелектуальній грі, присвяченій Міжнародному Дню рідної мови, довести, що мова – наш скарб, без якого не може існувати ні народ, ні Україна. Захід відбувся під девізом «Мово українська, гордосте моя». Команди «Барвінок» та «Віночок» у захоплюючих конкурсах «Букви в ряд», «Інтелектуал», «Народна мудрість», «Загадки – жарти», «Чорна скриня», «Таємна персона» показували хто кращий знавець рідної мови: дівчата чи хлопці, українці чи україночки? Обидві команди чудово впоралися із завданнями, які були підготовлені членами учнівського самоврядування і були нагороджені відзнаками. Ми пригадали найщиріше слово, і впевнено скажемо, що заграє самоцвітом рідна мова в душі, в серці, в думці кожної людини.