Футбольна розминка

30 листопада у ЗОШ №22 був проведений урок фізичної культури в рамках заходу «Розминка від чемпіона». На зустріч з школярами завітали надзвичайно імениті і титуловані гості: майстер спорту України міжнародного класу з футболу серед спортсменів з вадами слуху, чемпіон ХХІ Дефлімпійських ігор 2009 року в Тайвані Сергій Фролов та заслужений майстер спорту України з футболу серед спортсменів з наслідками ДЦП, багаторазовий чемпіон та призер Паралімпійських ігор, європейських та світових першостей Ігор Косенко.
Розпочався захід зі слів заступника директора обласної дитячо-юнацької спортивної школи інвалідів Івана Власика, котрий представив спортсменів дітям, коротко розповів про їхні досягнення і передав слово самим гостям. Вони відповідали на запитання за допомогою сурдоперекладача, але це ніяким чином не відбилося на спілкуванні. Навпаки, діалог видався напрочуд змістовним і конструктивним, бо більшість дітей є великими фанатами футболу і тем для бесіди було вдосталь.
Також спортсменам була відведена відповідальна місія – визначити переможців конкурсу спортивного малюнку, який проходив між школярами напередодні. Ними стали:
Бондарчук Денис – учень 5-Г класу,
Довгаль Дарина – учениця 5-В класу,
Левчук Валерія – учениця 6-А класу
На завершення заходу гості провели коротке тренування, під час якого всі разом відпрацьовували паси і удари.
Підсумком стало спільне фото, яке ще довго нагадуватиме дітям про таку цікаву зустріч.