Хліб – наша сила, хліб – наша святість

З 6 по 16 грудня у ЗОШ№22 відбулася презентація загальношкільного міні-проекту «Хліб – наша сила, хліб – наша святість». Захід відбувся з метою реалізації Концепції національно — патріотичного виховання, поглиблення знань учнів про хліб, народні звичаї та традиції, пов’язані з хлібом, виховання дбайливого ставлення до хліба та поваги до хліборобів.
Учні підготували ілюстрації, загадки, прислів’я, пісні, вірші, оповідання, буклети про вирощування та використання хліба, та народні звичаї про хліб. Оригінальну стіннівку «Історія виникнення хліба» підготували учні 5-Г класу, креативно презентували творчі роботи «Хліб моєї Батьківщини» учні 9-Б класу та власні вірші учні 6-Б класу. Незвичними старовинними та сучасними рецептами випічки «Чим пахне хліб» поділилися учні 10-А класу, неперевершеним виявився флешмоб від учнів 11-х класів «Сила і велич хліба».

А найкращими були:
І місце – 2-Б, 3-Г, 4-А, 5-Г, 6-Б, 8-А, 9-Б, 10-А класи