Шедеври осені

30 вересня яскраві композиції учнів 2-7 класів прикрасили рекреацію ЗОШ№22, де відбувалося справжнє свято дитячої фантазії — виставка «Шедеври осені». Кожна робота – це справжній різнобарвний феєрверк краси, творчості, фантазії, вишуканого смаку та майстерності. Були тут: квітково – фруктові композиції, оригінальні букети з осінніх квітів, улюблені тваринки, герої мультфільмів та казок, виготовлені з овочів та фруктів, аплікації з соломки, панно та барвисті деревця з гарбузового насіння. А найбільшим успіхом у глядачів користувалися гарбузовий Гусачок учнів 6-В класу та «Осінь в самоцвітах» 6-А класу. Учні 5-Г класу вразили всіх: крім креативних робіт вони підготували, для охочих сфотографуватися, неймовірно красиву фотозону.
Оригінальністю відзначалися не тільки вироби, а й назви композицій – «Сніданок Клеопатри», «Золоте руно», «Овочарики на Боліді», «Базебра», «Страшко з грядки», «Сватання на Гончарівці», «Як козаки на повітряній кулі літали».
Учнівський комітет «ТЕМП» та адміністрація школи дякує всім, хто долучився до виставки – учням, батькам та вчителям за величезну кількість цікавих та оригінальних ідей, вартих найвищих нагород.