Школа має талант

15 травня у ЗОШ№22 відбулося свято нагородження переможців конкурсів, олімпіад та спортивних змагань «Школа має талант». Щирі слова привітання, грамоти, грошові винагороди – усе для юних обдарувань та педагогів-наставників, чия праця і професіоналізм не дозволяють школі стояти на місці, а рухають її вперед. Святковий настрій доповнили виступи переможців та призерів обласних та Всеукраїнських фестивалів-конкурсів — юних зірок Бубало Катерини та Садовець Олександри. По завершенні свята на переможців олімпіад чекав неочікуваний сюрприз — відпочинок у боулінг-клубі «Турбіна».
Бажаємо всім учням і надалі зростати інтелектуально та творчо, відкриваючи нові грані наук!

Запис опубліковано в розділі Інформація для всіх, Конкурси. Bookmark the permalink.