Шкільний офіцер поліції

Для учнів ЗОШ№22 запроваджено незвичні уроки. Замість вчителів — поліцейські, які проводять просвітницько — профілактичні заняття з учнями 1-11 класів задля попередження конфліктів, правопорушень та інших негативних явищ. Напередодні весняних канікул офіцер поліції Ятчук Тетяна нагадала учням правила безпечної поведінки на дорозі та у побуті. Головним завданням шкільних офіцерів поліції є створення безпечного середовища у загальноосвітньому навчальному закладі.
У межах проекту «Шкільний офіцер поліції» копи зустрічатимуться з учнями регулярно. Діти уважно слухають поліцейських, активно ведуть діалог з ними та відповідають на запитання. Такі заняття дуже корисні для учнів будь-якого віку. Вони дозволять дітям дізнатись більше про власну безпеку.

Заступник директора з виховної роботи З.Й.Романчук