Що таке Smart School?

Що таке Smart School? Це додаткові можливості у отриманні інформації, це тренінги для учнів та вчителів за участю досвідчених методистів, це велика кількість додаткової літератури для використання на уроках, це семінари, на яких можна ділитись досвідом та обмінюватись думками та ідеями з провідними спеціалістами. І все це стало завдяки партнерству нашої школи з відомим Британським видавництвом MM Publication. Варто зазначити, що таких шкіл-партнерів є лише 3 у нашому місті, і наша є однією з них.
Сподіваємось, що ми будемо партнерами не один рік і ця співпраця принесе плідні результати та задоволення від роботи з підручниками та додатковими матеріалами видавництва, які тепер зберігатимуться на кафедрі іноземної мови, а діти отримають достатню кількість знань та досвіду від представленого матеріалу.