16 днів проти насильства

Щорічно в Україні з 25 листопада до 10 грудня включно проводиться Всеукраїнська акція «!6 днів проти насильства». Мета акції – привернення уваги суспільства до проблем подолання насильства у сім’ї, жорстокого поводження з дітьми, протидії торгівлі людьми та захисту прав жінок. 7 грудня представники Парламенту дітей міста Рівного: Сабанюк Віктор, Хрипончук Віолета, Михальчук Наталія, Радчик Кирило завітали до учнів нашої школи, щоб разом обговорити ці важливі проблеми. Про види насильства, що потрібно робити у випадку насильства, куди звертатися по допомогу у випадку проявів насильства та як уберегти себе від насильства – питання, які розглядалися під час зустрічі та змусили учнів зайвий раз задуматися над власною поведінкою та поведінкою товаришів у суспільстві.

Запис опубліковано в розділі Учнівський комітет. Bookmark the permalink.