До уваги учнів та вчителів ЗОШ №22!
Уроки будуть проводити наступні учні:
Початкові класи
1-А клас (Данилюк Л.М.) – Жеребчук М. Лясковець К. – 8-А клас
1-Б клас (Александрук Т.І.) –– Лубніна І., Федорчук С. 9-Б клас
1-В клас(Гуменюк Н.П.) –– Ящук, Щербакова – 9-Б клас
1-Г клас (Паладійчук О.В) –Аксьонова Ю. 10-Б клас
2-А клас (Лук’янчук Т.В) – Кадира О., Озарчук В. – 10-А клас
2-Б клас(КарпюкН.Ф.) – Голубицька А., Скуміна А. – 10-Б клас
2-В клас (Рачинська Н.С.) – Поп’як О. Данильчук Л. — 8-А клас
2-Г клас (Свідерська О.С.)– Дорощук А. Вертелецька О. – 10-Б клас.
2-Д клас (Таранюк М.С.) – Мурачова А., Матвійчук В. – 10-А клас
3-А клас (Туз Т.В.) — Стасюк М., Дубич Р. – 10-А клас
3-Б клас (Руднік Н.Т.) – Волосюк І., Горова А. — 9-Б клас
3-В клас (Козакевич О.О.) — Якубовський Ю., Ільчук Д. – 9-А клас
3-Г клас (Качановська Л.О.) – Андрощук А. Грудініна С. – 10-А клас
3-Д клас (Грабар О.І.) — Яковчук Я., Поліщук Ю. – 9-Б клас
4-А клас (Зінчук О.В.) – Жеребчук М., Лясковець К. — 8-А клас
4-Б клас (Котюк В.Б.) – Король К., Табачук Л. — 9 — А кл
4-В клас (Бондарчук О.С.) – Іваницька Д., Дев’ятлицька С., Терещеня А.– 9-А
4 -Г клас (Камінська А.М.) – Куцім, Дубенчик А–10-Бклас
Група продовженого дня:
Озарчук Ю.П. – Озарчук В., Кадіра О.
Кучерук Л.Я. – Петрук В., Шершун Д., Рожик Н.
Гарська А.М. — Гринчук І., Олексійчук Д.,Карпова К.
Мови і літератури
Афоніна Н.Ю. — Демчук А., Кунець М. — 11-Б
Герасімчук Н.Д. — Зінкевич Ю., Матвійчук А.
Захарченко Н.С. — Бенедюк Д., Шевчук С., -10- Б
Кулик О.С. — Воловік Ю., Мовчун В.
Линник В.Ю. — Линник В.Ю.
Мельничук Т.Л. — Мельник А., Мельник А. — 10-Б
Овчарук М.В. — Биченко Є., Омельчук А.
Росовська О.М. — Семенюк Е., Лук’яновець Я. —
Тарасюк Л.В. — Гончаренко К., Хомік К.
Цимбал О.Я. — Пасічник В., Мельничук Є. 10-Б клас
Чеберяк С.Л. — Зінкевич Ю., Матвійчук А.
Іноземні мови
Грицюк Н.П. — Лозанюк Ю, Голубєва А.
Кононець Л.Є. — Забегалін М., Манько І. 9-А клас
Муха О.О. — Забегалін М., Манько І. 9-А клас
Рибічук І.М. — Андрущишина А., Симон О. 11-А кас
Римар О.І. — Раковський К., Дерачиц В. — 10-А
Ткачук Ю.А. — Дмитрук І. Колодчак Д. 11-Б
Суспільствознавство
Андрущик В.І. — Максименко Р., Юречко Т. 9-А клас
Курило В.С. — Косовська О., Пижова І. 9-Б
Попружук Н.В. — Кравчевич Р, Усик В. — 11-Б
Естетична культура
Кохана О.В. — Владімірова В., Шахманцір С. 9-Б клас
Математика
Білощук Л.П. — Сорока В., Зубач І. 9-А клас
Бегаль Л.П. — Сергійчук М. Демчук А., Шеруда А.- 10-А
Давидюк Н.В. — Сергійчук М. Демчук А., Шеруда А.- 10-А
Король О.В. — Ярошик І., Бритюк Б. -10-А
Тищук І.В. — Бугаєць В., Томашевський А. 11-А клас
Чернюк З.В. — Древецький Р., Березняк А.
Природознавство
Вакуліч О.Ю. — Соколюк С., Джуга В.
Васильєва М.К. — Цихміструк Д. — 10 — Б
Кисільов І.С. — Демчук А., Бугаєць А. 9-А
Оноприч М.М. — Прокопчук Н. Верещук А.11-А
Петрова О.В. — Крук О. Потапчук А., Ткачук Т.
Сліпченко О.В. — Гарбарук А.
Устимчук О.В. — Мельничук Я., Нагорна О. 11-А клас
Шама С.А. — Шама С.А.
Технології
Богонюк О.М. — Новак Д., Долінський В. 10-А
Богонюк О.М. — Поліщук С., Прокопчук В. 9-Б,
Гвоздюк О.А. — Юхимець В, Федюра А 10-Б
Максимчук Г.М. — Лагернік О, Гаврилюк Д. — 11-Б
Невірковець О.В. — Гук Д., Бережнюк А.
Севастьянов В.В. — Синюк П., Прокопчук А.- 11-А
Здоров’я і фізична культура
Дороніна Г.В. — Подейко Д., Шпирка В. 11-А
Мартинюк О.Д. — Годун, Колісніченко Д. 9-Б
Шевцов В.І. — Кравчук Д., Антонюк В., Воронюк Д. 9-А клас