Благодійна акція «Монетки дітям»

Комісія корисних справ (благодійності) учнівського комітету «ТЕМП» запрошує усіх долучитись до акції «Монетки дітям», аби у простий спосіб зібрати монети (номіналом 25 копійок) та перетворити їх на потужну допомогу для сотень дітей, що борються з раком. Акція ініційована Національним банком України та благодійним фондом «Таблеточки».
Монети номіналом 25 копійок вже майже рік не є платіжними й вилучаються з обігу, ними вже неможливо скористатися. Вони можуть роками лежати по скарбничках, кишенях та на полицях, а можуть уже зараз рятувати життя дітям. Зберімо ж разом ці монети до 30 вересня на лікування онкохворих дітей. Сьогодні ми не можемо залишатися осторонь соціальних проблем.
Скринька по збору монет буде знаходитися у кімнаті школяра (кабінет 224).