Великоднє дерево випускників

Головним днем у році для всіх православних християн є свято Великодня. Кожен, хто шанує це свято, отримує надію на порятунок, адже воскрес Христос. Світле Воскресіння прийнято наповнювати добрими справами, чимало обрядів і традицій в Україні пов’язане з ним. Однією з таких традицій є виготовлення писанок — символу весни, сонця, весняного пробудження природи, зародження життя, продовження роду. Напередодні Великодня учні 9-х та 11-х класів та члени учнівського самоврядування ЗОШ№22 долучилися до традиційної щорічної акції з виготовлення великодніх писанок. Діти використовували традиційні елементи поліського розпису та жовто-блакитні кольори державної символіки. Своїми маленькими «шедеврами» учні прикрасили «Великоднє дерево» випускників.