Вітання нашим захисникам

З 6 по 13 травня 2021 року у ЗОШ№22 відбулася акція «Вітання захисникам» з нагоди 6-ї річниці створення військового підрозділу «Сова», який здійснює свою військову місію на сході України. Дітей надихнула назва підрозділу і вони створили цілу галерею малюнків різних фантастичних сов – вони були і у військовій формі, і в елегантних костюмах і справжні лісові мудрі птахи.
Учні не обмежилися малюнками, а ще написали теплі листи вдячності нашим захисникам за їх нелегкі військові будні, далеко від рідного дому.