Гуманне та відповідальне ставлення до тварин

6 жовтня 20 класних колективів ЗОШ№22 долучилася до проведення ІІ Міжнародного уроку доброти про гуманне та відповідальне ставлення до тварин, присвяченого Всесвітньому Дню захисту тварин.
Метою уроку було: виховання доброти у дітей, запобігання безвідповідальному поводженню з домашніми тваринами і жорстокому ставленню до безпритульних собак та котів. На заняттях учні з радістю розповідали про своїх домашніх улюбленців, демонстрували їх фото та малюнки, обговорювали можливі шляхи допомоги безпритульним тваринам у нашому місті. Захід, ініційований БФ «Щаслива лапа», проходив у навчальних закладах Болгарії, Греції, Грузії, Естонії, Латвії, Литви, Румунії, Казахстану та Сербії.