Гідні бути українцями

В останні роки слово «гідність» нарешті знову набуло для українського народу особливого значення — під час Революції Гідності пробудилася українська нація. Щоб розширити знання учнів про поняття гідність, повага, честь, свобода, підвести їх до осмислення проблем: чому кожна людина варта поваги, чому не варто принижувати людську гідність, як зберегти власну гідність і честь 19 листопада 2021 року для учнів 7-х класів члени учнівського самоврядування організували та провели урок-квест «Гідні бути українцями».