День виклику у місті Рівне

27 травня учні ЗОШ№22 взяли участь у загальноміському Дні виклику TAFISA World Challenge Day. Захід проводився з метою стимулювання активного дозвілля, піднесення рівня і престижу занять фізичною культурою і масовим спортом, пропаганди здорового способу життя, руху «Спорт для всіх» та активного відпочинку, максимальне залучення учнів до занять фізичною культурою в умовах карантину. Комісія охорони здоров’я та спорту дякує учням 1-х, 3-А, 7-Б, 7-В, 7-Г та 10-Б та класів за активну участь у челенджі.