Дякуємо за допомогу

Щодня, а то і щогодини у сотнях українських сіл і міст люди плетуть маскувальні сітки, щоб захистити життя наших бійців. Звичайно, не залишилися осторонь цієї справи педагоги та учні ЗОШ№22. Плетіння сіток — це кропітка ручна робота, але найважливіше у знайти потрібну тканину, якої завжди не вистачає.
Адміністрація школи та учнівський комітет «ТЕМП» щиро дякує директору «GOLDI» Льонокомбінат – Червонюку Олегу Казимировичу за надану тканину, яка використовується у швейних цехах комбінату. Також хочемо подякувати небайдужим мешканцям мікрорайону нашої школи, які знайшли у себе вдома, у своїх друзів та знайомих потрібний нам матеріал – одяг з бабусиної шафи та клаптики тканин з домашніх запасів і принесли її нам.