Знавці правил дорожнього руху

З метою попередження дитячого дорожньо-транспортного травматизму члени комісії охорони здоров’я та спорту ЗОШ№22 організували та провели квест-гру «Знавці правил дорожнього руху». На початку заходу, щоб в ігровій формі повторити і закріпити знання учнів про правила дорожнього руху та безпечної поведінки на вулиці, члени гуртка театрального мистецтва презентували міні-виставу «Уроки життя».
Під час захоплюючої мандрівки із зупинками на станціях: «Пішоходи та велосипедисти», «Дорожні знаки», «Ситуація на дорозі», «Секрет» («Історична»), «Твоя безпека» учні 4-х класів складали пазли, влучно відгадували питання кросворду, коментували ситуації, які трапляються з учасниками дорожнього руху, бездоганно давали відповіді на питання про правила поведінки пішоходів, велосипедистів та водіїв. Найкращими знавцями правил дорожнього руху виявилися члени команди «Дорожні знаки».