Мово рідна, звучи в нашім домі

9 листопада для учнів 2-Г класу до Дня української мови та писемності була проведена година рідної мови «Мово рідна, звучи в нашім домі». Бібліотекар школи Казмірчук О.М. розповіла дітям про значення мови в житті кожної людини, зачитала рядки з віршів про мову відомих українських дитячих письменників. Діти із захопленням промовляли скоромовки, відгадували загадки, доповнювали прислів’я, інсценували хвилинки-веселинки. Учні із задоволенням послухали гуморески Павла Глазового «Кухлик», «Найкраща мова», «Гаряча філософія». На завершення заходу школярі переглянули відеоролик «Без мови немає народу».