Обери життя

1 грудня уся світова спільнота відзначає Всесвітній день боротьби зі СНІДом. Цього дня людство згадує про те, яку серйозну загрозу для життя несе ця глобальна проблема. Учні і педагогічний колектив ЗОШ №22 не могли пройти осторонь цієї теми. У рамках Всеукраїнської акції «16 днів проти насильства» членами комісії охорони здоров’я та спорту був проведений урок запитань та відповідей «Обери життя». Мета заходу: формування навичок здорового способу життя, підвищення рівня обізнаності учнів про ВІЛ/СНІД, його профілактику.
Звичайно, сьогодні не обійшлося без символу співчуття, підтримки і надії на майбутнє без СНІДу — «червоної стрічки» (перевернуте «V»). Цей символ вигадав художник Франк Мур, у 1991 році він був використаний вперше.