Пасіка знайомств у таборі «Веселий вулик»

Нарешті прийшло літо і «Веселий вулик» ЗОШ№22 відкрив свої обійми бджілкам і джмеликам, пасічникам і медоносам. Об’єднала та створила дружню атмосферу всім присутнім колективна та рухлива «Весела зарядка». Драйвово і весело було на святково-театралізованому перфомансі «Дитинства золота пора». Юні актори познайомили та об’єднали вихованців табору танцями, конкурсами, флешмобом, веселими піснями і чарівною казкою.
На хвилях позитиву «Кмітливі бджілки» полетіли вболівати за нашу футбольну команду, «Золотарники» мандрували казковими країнами у бібліотеці під відкритим небом, а найбільш спортивні продемонстрували свою спритність у веселих змаганнях. А ще бджілки мали змогу розмалювати подвір’я школи в кольори літа і створили барвистий вернісаж «Літо. Барви. Діти».
Окрім цього вихователі нагадали дітям, що відпочинок має бути не лише цікавим і веселим, а й корисним і безпечним і всі разом виготовили куточки для своїх загонів, підійшовши до цієї справи творчо та завзято.

Запис опубліковано в розділі Інформація для всіх, Табір. Bookmark the permalink.