Пасіка казок у «Веселому вулику»

На землі немає людини, яка б не любила казок, і наші «бджілки» люблять їх також. Тож 8 червня 2021 року вони відвідали пасіку казок, де активно та з користю провели свій час.
Казкові механічні іграшки та роботи зацікавили дітей загадковістю — динозаври, черепахи, трансформери повели їх у безмежний світ науки. А з героями старої казки на новий лад «Червона шапочка» вулик поринув у світ фантазії. Гра юних акторів захопила своєю майстерністю, глядачі аплодували стоячи. Але наші «бджілки» не лише відпочивають, а й працюють, сьогодні вони допомагали Попелюшці складати серветки до святкового бенкету. А отримати заряд бадьорості та позитиву на усе літо вихованці табору мали змогу на Бджолиному denspoll з казковими героями.
Бажаємо усім казкового літа!

Запис опубліковано в розділі Учнівський комітет. Bookmark the permalink.