Потурбуйсь і будуть жити

З кожним роком в Україні все більш актуальною стає проблема безпритульних тварин. За результатами міжнародних досліджень виявилося, що Україна входить в десятку країн, які є лідерами за кількістю бездомних тварин. Вже багато років поспіль учні ЗОШ№22 беруть участь у благодійній акції «Потурбуйсь і будуть жити» — збирають сухий корм для собак та різні крупи і передають у собачий притулок «Надія», що на вулиці Млинівській працює з 2004 року. Наразі там перебуває 84 безпритульні тварини і ними опікується Аліса Мамчур – фактично засновник собачого притулку та його волонтер. Помітно, що доля собак не байдужа для власниці притулку та активістів, адже всі пси веселі, бадьорі та доглянуті. Комісія корисних справ (благодійності) дякує всім, хто долучився до акції.