Пригоди в країні Словограй

9 листопада 2021 року учні 4-х класів ЗОШ№22 здійснили цікаву мандрівку лабіринтами країни Словограй. Три команди завзятих учасників «Калинова мова», «Вишиваночка» та «Прекрасна мова» демонстрували свої знання з мови, доводили свою першість і здобували право називатися знавцями української мови під час гри-квесту «Пригоди в країні Словограй». Перед початком змагань діти познайомилися з історією Дня української писемності та мови, переглянувши відеосюжет «Нестор Літописець. Загадки історії». А далі рушили від зупинки до зупинки виконувати цікаві завдання, підготовлені членами комісії культури та відпочинку. Найкращими у цій боротьбі виявилися учасники команди «Вишиваночка».