Рідна мово моя, ти, як хвиля Дніпрова

21-22 лютого з нагоди Міжнародного Дня рідної мови у ЗОШ№22 відбулися заходи під гаслом «Мова — це доля нашого народу, і вона залежить від того, як ревно ми всі плекатимемо її».
Бібліотекарем школи Казмірчук О.М. була проведена виховна година «Українська мова – мова барвінкова». Під час заходу учні поглибили і розширили свої знання про мову та її багатство, дізналися про історію свята, взяли участь в інтелектуальному турнірі. П’ятикласники перевірили раніше набуті знання з української мови, продемонстрували творчі вміння, кмітливість та винахідливість.
У 1-11 класах були проведені конкурси читців поезій про мову, цікаві та пізнавальні вікторини, ігри, конкурси: «Українська рідна мова – барвінкова, калинова, солов’їна», «Подорож Країною мови» «Кожному миле його слово рідне», «Юний мовознавець» тощо.
Мова завжди залишається сильним і потужним інструментом не тільки спілкування, а й розвитку.
В ці важкі часи українцям як ніколи важливо підтримувати свою рідну мову словом, віршем, піснею.

Бережімо, шануймо, любімо, вивчаймо рідну мову – це невмирущий голос України!