Стежки святого Миколая

Прекрасної грудневої днини 17 грудня до чемних, слухняних хлопчиків та дівчаток 1-2 класів ЗОШ№22 завітав у гості довгоочікуваний гість – Миколай. Для маленьких школяриків вихованці гуртка театрального мистецтва разом із членами комісії культури та відпочинку підготували виставу «Стежки святого Миколая». Але для того щоб зустрітися із шанованим гостем дітям потрібно було зняти закляття із годинника, якого зачаклував злий Джин, і через те час зупинився. Глядачі із задоволенням виконували усі завдання — збирали у чарівну торбинку найкращі якості: вміння творити добро, правдивість, щирість, працелюбність, дружелюбність, старанність, привітність, чесність. І сталося диво, стрілки годинника почали рухатися і свято відбулося.