«Хто багато читає, той багато знає»

7 лютого світ відзначає чудове свято – Всесвітній день читання вголос. «Хто багато читає, той багато знає». Саме ці слова стали гаслом проведення голосних читань для дітей 2-х класів Рівненського ліцею № 22. Під час читань учні продемонстрували своє вміння гарно і виразно читати.
Бібліотекар закладу Казмірчук О.М. запропонувала читцям прочитати одну з новинок художньої літератури казки «Настрій дощу» та «На крилах мрії», вибраних з книги Л.П. Горбатенко «Повчальні казки». Кожен з присутніх мав змогу поділитися своїми враженнями від прочитаного На завершення читань діти дали відповіді на запитання невеликої вікторини про книгу.
Голосні читання пробуджують у дітей інтерес до читання, спонукають їх до читацької культури та спілкування.